Ciuchy na siłownię – idealne do ćwiczeń i uprawiania sportu!

Niejedna dziewczynka chce zrzucić tą dodatkową wagę, ale jak to kobiety, trudno jest nam znaleźć naprawdę modny strój do ćwiczeń. To trochę śmieszne, ale znam wiele kobiet, które nie chcą nosić starych przepoconych dżinsów i rozciągniętej koszulki na siłownię. Czasem to aktywność zastępcza – tak naprawdę nie chce nam się ćwiczyć i szukamy wymówki by nie iść na jogging. Cóż, istnieje wiele sposobów poprawienia wyglądu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanką ćwiczeń, biegaczką czy koszykarką, możesz przy każdej okazji spakować parę fajnych ciuchów na siłownię.

Legginsy są nadal świetne do ćwiczeń i są przystosowane do wszystkich kształtów i rozmiarów pań. Są wystarczająco uniwersalne do jogi, siłowni, a nawet do leniwego wylegiwania się w domu. Zamiast starych spodni dresowych, możesz chodzić na siłownię w tych ładnych, elastycznych legginsach. Mogą pomóc w ukryciu problematycznych obszarów jak guzki czy przebarwienia, i podkreślić ładny kształt twoich nóg. Legginsy mogą być bardziej praktyczne, jeśli są krótsze, przypominające szorty capri – pokazujące kobiece krągłości i zwracające uwagę na biodra. Noś ciemne kolory, które będą cię optycznie wyszczuplać. Inną propozycją są też wygodne spodnie do jogi – są znacznie lepsze niż zwykłe ciepłe spodnie dresowe. Wiele z nich ma pasek odchudzający, aby spłaszczyć brzuch.

Ciemne legginsy najlepiej uzupełnić lekkim, kolorowym bezrękawnikiem. Bez wątpienia przyciągną uwagę jak będziesz ćwiczyła na siłowni. Najlepiej używać syntetycznych tkanin na wierzchu, ponieważ nie będą absorbować potu. W zimie pot i zimno mogą powodować przeziębienie. Koszulka o luźnym dopasowaniu jest również świetna, zwłaszcza jeśli jest wykonana z siatkowej syntetycznej tkaniny, która nie dopuści do przepocenia, i będzie podkreślać twoją kobiecą sylwetkę.

Krótka spódnica jest świetna do biegania, tenis i jazda na rowerze, i stanowi też ładny i kobiecy dodatek do garderoby fitness. Muszą być rozciągliwe i wspierać wszelkie działania. Doskonale sprawdzają się także przy ukrywania problematycznych obszarów. Spódnica jest nieco bardziej problematyczna gdy ćwiczysz z innymi, więc można ją zastąpić parą skortów lub culotte.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.