Dlaczego szukam własnej mody?

Wydaje się, że świat mody jest całkowicie inny dla każdej z nas. Co sprawia, że niektóre osoby mogą wyglądać bosko? Dlaczego jedna osoba potrafi wyglądać jak supergwiazda w koszulce i dżinsach, a ja wyglądam jak worek z ziemniakami w mojej kosztownej sukience? Dlaczego te rude zołzy są w centrum uwagi, a ja nie?! Cóż, myślę, że to z powodu ich doświadczenia i wrodzonego talentu. Te gwiazdy nauczyły się wielu wskazówek i sztuczek modowych — podobnie jak ja. Zaczerpnęłam je ze strony terazmoda.pl

Możesz łatwo skopiować styl swojej ulubionej gwiazdy. Przeglądaj czasopisma lub strony internetowe — jeśli zobaczysz wygląd, który ci się spodoba lub zauważysz, że twoja idolka od teraz lansuje jakąś stylową kompozycję, nie zakładaj automatycznie, że jesteś za biedna. Odwiedź różne outlety, second-handy, rzuć okiem podobne ciuchy i style — możesz wyglądać podobnie, jeśli tylko odrobinę się rozejrzysz. Jeśli jesteś zainteresowana kardiganem, który nosi Kim Kardashian, dlaczego nie przejrzeć sekcji z tanimi sweterkami w pobliskim centrum handlowym? Może znajdziesz coś w podobnym kolorze.

Neutralne barwy

Neutralne barwy powinny być podstawą każdego stroju. W tym sezonie można rozważyć kremowe odcienie — od białych po ciemniejsze wersje pasteli. Poszukaj ubrań w odcieniach jak kremowy biały, karmelowy brąz, kamelowy itp. Mogą być skutecznymi kolorami tła, ale również mogą działać jako akcenty w bardziej odważnych, subtelnych kompozycjach.

Świetnym sposobem na wyglądanie wspaniale w każdej chwili jest utrzymanie dobrego zapasu ładnych, wszechstronnych apaszek na szyję. Jedwabne chusteczki dobrze wyglądają z każdym ciuchem i mogą sprawdzić się jako formalne, kolorowe akcenty lub nieformalne dodatki, których używasz, aby zbudować cały strój. Możesz ich użyć jako apaszki na szyję, wpleść je we włosy, nosić jako bransoletkę, pasek, albo ubarwić nimi buty, torebkę czy kapelusz.

Bądź modną!

Moim zdaniem, moda polega na podkreśleniu otwartego umysłu i wyrażaniu własnej osobowości. Możesz znaleźć wiele porad on-line jak na blogu terazmoda.pl  które pozwolą Ci pokazać swoją wewnętrzną osobowość. Na zaprzyjaźnionych z nami blogach bez wątpienia będziesz mogła znaleźć wiele takich porad i wskazówek, i poprawić swoje wyczucie mody dzięki nim.