Kolory na lato 2018!

Pantone zadeklarował „fioletowy” kolorem roku. Z bloga modowego http://wiosenny-ciuch.pl/ dowiedziałam się, jakie inne kolory są trendy i jakie kolory należy dodać do garderoby, aby latem tego roku stworzyć modne i stylowe stroje.

Jednym z największych trendów na wybiegach na sezon wiosenno-letni 2018 są jasne kolory. Projektanci wypełnili swoje kolekcje pięknymi i odważnymi kolorami. Jednakże, nie tylko te kolory są kluczowe, ale niektóre z ich odcieni i tonów są również bardzo ważne dla stylowej kobiety. W tym przewodniku odkryjesz żywe kolory i ich pochodne, które pozwolą ci w pełni wykorzystać potencjał. Szukaj elementów w solidnych kolorach lub zabawnych wzorów, które zawierają kilka omówionych kolorów i będą ładnie komponować . Twoja szafa będzie gotowa na lato.

Zielony

W lecie kolor zielony jest kolorem obowiązkowym, nawet jeśli nie jest kolorem roku. Odcień żółto-zielony reprezentuje naturę i nowe początki. To jest jasna, fajna barwa, która wydobywa w nasposzukiwacza przygód . Również w zielonej rodzinie znajdziesz bardziej neutralny kolor zieleni wojskowej. Doskonale uzupełnia żywsze kolory i jest również doskonałym kolorem neutralnym do tworzenia kombinacji.

Pomarańczowy

Pomarańczowo-czerwony, znany również jako płomienny jest głównym trendem kolorystycznym sezonu. Ten jaskrawy kolor jest zabawny i ciepły. To sprawi, że poczujesz się pełna energii i niepowstrzymana. Na pewno nie pozostaniesz niezauważona. Można go stonować kilkoma jasnymi odcieniami koralu i brzoskwini. Dodaj neutralny i ziemisty beż jak orzech włoski do mieszanki dla wszechstronności.

Żółty

Ludzie kojarzą żółty z ciepłem i witalnością. Zapraszając nas do jego natychmiastowego ciepła, ten radosny żółty odcień zaprowadzi nas do miejsca, w którym panuje entuzjazm, dobry nastrój i słoneczne dni. Jest to dobry kolor lata, wygląda świetnie samodzielnie lub w parze z innymi żywymi kolorami

Fiolet

Wszystkie 50 odcieni fioletu są w tym sezonie trendy, to w końcu kolor roku. Wyraźne odcienie fioletu są odważne i bogate, tym zdecydowanie przyciąga uwagę. Natomiast blady fiolet jest bardziej subtelny i wyciszony. Tak czy inaczej, te odważne wzory krzyczą o kobiecości. Są one idealne do noszenia jako strój monochromatyczny lub idealne do mieszania i dopasowywania.

Błękit

Kolor niebieski w tym sezonie wciąż się rozwija. Jednak mocny i pewny siebie Lapis blue debiutuje. Przekazuje energię i sprawia, że promieniejesz pięknem. Nie zapomnij, że to fajny i zrelaksowany odcień; ten łagodny błękit wciąż ma swoje miejsce w twojej szafie, szczególnie dla dżinsów.

Ośmiel się być jasną!

Zmieszaj i dopasuj kolory razem lub noś je z bardziej neutralnymi barwami. Szukaj spódniczek midi, sukienek maxi, szortów lub przyciętych spodni, a będziesz na czasie.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.