Kupuj jesienne jeansy damskie z głową!

Kobiety często uważają, że zakupy dżinsów są traumatycznym doświadczeniem – na równi z zakupami bikini, czy też walką z tygrysem w dżungli amazońskiej. Jak można kupić jesienne jeansy damskie bez przypału? Może to wynikać z faktu, że większość tego typu jesiennych jeansów damskich w sklepach jak https://zoio.pl/odziez-damska/jeansy jest przeznaczona dla osób o wadze poniżej średniej, a o nogach dłuższych niż typowy słup telegraficznych – a modelki na plakatach promocyjnych potwierdzają tę teorię.

Denim jest nieco bezlitosną tkaniną, a jeśli spróbujesz nosić jesienne jeansy damskie o niewłaściwym rozmiarze, ujawni ci wszystkie wady twojej sylwetki i wyglądu. Jest jednak nadzieja.

Kupuj jesienne jeansy damskie w odpowiednim rozmiarze

jesienne jeansy damskieWiększość dobrych sprzedawców jeansów ma dżinsy we wszystkich kształtach i rozmiarach – trzeba tylko wiedzieć, o co pytać i dokąd się udać. W końcu kto nie potrzebuje dobrej pary jeansów?

Pierwszą zasadą zakupów dżinsów jest robienie tego tylko wtedy, gdy jesteś w nastroju. Jeśli masz dzień, kiedy nienawidzisz swojego ciała, zakupy tylko pogorszą sytuację. Musisz iść do sklepu i być na tyle pewna siebie, aby poprosić o pomoc, jeśli nie znasz konkretnego rozmiaru i stylu, którego szukasz. Mili ludzie pracujący w dobrych sklepach pomagają ludziom wszystkich kształtów i rozmiarów, a ich pracą jest po prostu pomóc Ci wyglądać i czuć się dobrze w nowej parze jeansów.

Nie próbuj ukrywać swojego ciała.

Wielki błąd, który popełniłam, gdy miałam 16 lat, polegał na tym, że chciałam ukryć moją dużą pupę za bezkształtnymi, luźnymi dżinsami, które były dla mnie o kilka rozmiarów za duże. To była chyba najmniej atrakcyjna rzecz, jaką mogłam zrobić.

Bądź dumna ze swoich nóg i zakładaj bardziej dopasowane do twojej budowy dżinsy, które pokażą Twoje kobiece kształty i ukryją obszary, które nie podobają Ci się tak bardzo. Wciskanie się na siłę nie jest ani atrakcyjne, ani wygodne, ale dobrze dopasowane dżinsy rurki mogą być przyjacielem dużych i małych dziewczyn. I odwrotnie, dżinsy boyfriendy mogą naprawdę fajnie wyglądać na bardziej puszystej kobiecie.

Nie ograniczaj się do płci na etykiecie dżinsów.

Czasami dżinsy męskie mogą po prostu lepiej pasować do niektórych kobiet niż jesienne jeansy damskie, a wielu mężczyzn, którzy czują się komfortowo w swojej seksualności mogą nawet ładnie wyglądać w obcisłych rurkach.

 

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.