Jak oszukać biurowy dress code?

Myślę, że praca biurowa, nawet jeśli nie nadaje się wyłącznie dla kobiet, jest z pewnością bardziej popularna wśród nich. Możesz ciężko pracować w biurze, być wzorem wydajności i zwiększać te współczynniki… ale możesz też czasem zechcieć poczuć się jak kobieta, aby pokazać prawdziwą miękkość i delikatność połączoną z kobiecością. Czasami chcesz wyglądać seksownie w pracy – a twój paskudny, miękki szef nie zezwala na seksowny ubiór ustalając niepotrzebny dress code. Ale przez lata dowiedziałam się o kilku sympatycznych sztuczkach, które pomogą ci być subtelnie uwodzicielską i spróbować zaimponować tym słodkim chłopakom lub dziewczynie przy następnym biurku… lub po prostu poczuć się dobrze nosząc ładne ubrania!

osCzarne pończochy są wspaniałe i uwodzicielskie… i nie, nie chodzi mi o siatkowe pończochy. Z czarnymi pończochami możesz poczuć się jak elegancki drapieżnik, prosty, ale elegancki. Twoje nogi będą wyglądać na szczuplejsze, bardziej seksowne i nie będziesz się czuć zbyt ekstrawagancko. Tam jest nawet możliwość, aby wybrać kwiatowe wzory na czarnych rajstopach, widoczne tylko dla kogoś, kto dobrze patrzy na ciebie.

Krótkie spodnie są rzadko kiedy zabronione. Ale pracowałam w miejscach, gdzie HR pozwalało tylko na spódnice, które kończyły się 2 cale poniżej kolanem. To może być dość pochlebne. Jeśli wybierzesz spódnice, które ładnie pokażą biodra i nie ujawnią się zbyt wiele, gdy będziesz się pochylać, wszystko będzie działać. A spódnica maxi z długą spódnicą nie technicznie kończy się nad kolanem, więc jeśli chciałabym pokazać trochę nogi, mogę po prostu .

A jeśli jesteś dumna z utraty tych dodatkowych kilogramów, zamiast zastanawiać się, jak się ubrać, możesz wziąć dzień wolnego i zabrać swoje ubrania noszone do pracy do krawca, aby je dostosować. Jeśli zmienisz kostium, kombinezon lub elegancką kurtkę w coś idealnie dopasowanego do sylwetki, możesz wyglądać bardzo kobieco i podkreślić wąską talię. Pod taki żakiet czy kardigan możesz założyć kamizelkę, która nadal będzie zasłaniać piersi, ale je uwydatki..

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.