Sneakersy damskie – czemu tak trudno je kupić?

sneakersy damskie

Sneakersy stały się wspólną cechą, która trzyma nas razem, jednak coraz trudniej jest znaleźć dobrej jakości sneakersy damskie, nawet w sklepie https://zoio.pl/obuwie/sneakersy. Nie możemy ignorować faktu, że jest to styl zdominowany przez mężczyzn. Oznacza to, że po raz kolejny my, kobiety, walczymy o miejsce przy stole.

Ale dlaczego? Mamy wspólny interes. Przywiązujemy cenne wspomnienia do naszych sneakersów tak samo, jak panowie. Interesują nas historie stojące za popularnymi trampkami i dorastaliśmy w nich bardzo twardo, zanim dowiedzieliśmy się, czym jest Graal. Panie uwielbiają stylizować stroje z butami, ale noszenie sukienki z trampkami czyni nas w jakiś sposób mniej wiarygodnymi. Dlaczego? Znalazłam trzy powody.

czerwone sneakersy damskie

Stylizacja na chłopczycę

Wielu facetów uważa, że trampki muszą być męskie. Dlaczego konkretnie muszę być zaszufladkowana jako chłopczyca? Czy kobiety nie mogą być sexy i casual? Noszenie koszulki i dżinsów ze sneakersami nie kwalifikuje Cię automatycznie jako chłopca. Będąc kobietą, zazwyczaj zaczynam od sneakersów i buduję swój strój od podstaw. Chodzi o to, aby czuć się komfortowo jako aktywna matka, która biega po pracy. Bez względu na to, czy starzejesz się jak dobre wino w wieku 30 lat, czy też jesteś wieczną flirciarą, nie oznacza to, że musisz nosić szpilki, bo tak chcą panowie w twoim życiu. Komfort przede wszystkim.

Kto jest dodatkiem, ty czy but?

Sex sprzedaje w marketingu i rozumiem to, ale chcę zobaczyć więcej kampanii dla kobiet odnoszących się do mojego codziennego życia. Kocham Nicki Minaj, ale pokazanie jej cycków w Nike’ach nie nakłoni mnie do zakupu. Kobiety pokazujące swoje ciała można przedstawić bardzo gustownie, ale codzienna kobieta chce zobaczyć, jak ten produkt będzie korzystny dla niej i jej stylu życia. Podczas gdy wiele kampanii kierowało się do kobiet jako konsumentów, musimy zobaczyć ich więcej.

Jakość, nie ilość

Chcemy równych szans, jeśli chodzi o jakość produktów/materiałów stosowanych w naszych butach. Wszyscy wiemy, że rozmiary damskie nie są dokładnie takie same, jak opcje dotyczące męskich sneakersów. Byłoby miło mieć więcej ekskluzywnych damskich produktów. Sneakersy damskie dobrej jakości są możliwe, moim zdaniem!