Spodnie dresowe damskie – czy możesz je nosić do szkoły?

Czy uważasz, że nastolatki powinny mieć możliwość noszenia nieformalnej odzieży, jak spodnie dresowe damskie do szkoły? W moich czasach było to absolutnie modowe faux-pas. Nastolatki zazwyczaj wolały nosić proste dżinsy i spodenki, niektórzy wprawdzie dojeżdżali na rowerze do szkoły, ale niewiele młodych dziewczyn nosiło luźne spodnie dresowe damskie, nawet na WF – wszystko, żeby nie być blacharą i dresiarą. Teraz coraz więcej osób nosi spodnie dresowe, kupując je na https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie ponieważ są bardzo wygodne. Młodzi ludzie dziś nie widzą niczego złego, w noszeniu dresów i w końcu nawet ja musiałam się z tym oswoić.

spodnie dresowe damskieMyślę, że nie ma problemu z ubraniem spodni dresowych do szkoły, jeśli jesteś nastolatką. Czy musisz elegancko przebrać się do szkoły? Nie, a powiem więcej, trzeba mieć możliwość swobodnego, nieograniczonego przemieszczania się, nawet na przerwach trzeba czasem gdzieś podbiec. Wiele dziewcząt nosi legginsy do szkoły, dlaczego więc nie można nosić spodni dresowych damskich? Dżinsy są teraz zbyt mainstreamowe dla rebeliantów, a w dresach twoje nogi naprawdę mogą oddychać. Czy myślisz, że twoi nauczyciele nie lubią ciebie, bo nosisz takie czy inne spodnie? Tak długo, jak są czyste, nie przeszkadzasz nikomu, nie powinni się czepiać twoich wyborów. Ostatecznie przecież ubrania są ubraniami, nie powinno mieć znaczenia, co dokładnie masz na sobie, dopóki zachowujesz się dobrze. Zadaniem nauczycieli jest edukowanie, a nie doradzanie w kwestii mody.

Szkoła jest dla ciebie miejscem pracy, więc niektórzy mogą powiedzieć, że powinieneś ubrać się trochę bardziej formalnie. Ale trzeba również ciężko pracować i skupić się na swoim wykształceniu, a nie na na dresach, zatem nie słuchaj tego, co inni mają do powiedzenia. Poza lekcją, codziennie widzisz tych samych ludzi – koledzy, koleżanki i nauczyciele, nie musisz ich zaskakiwać. Dobrze cię znają, i możesz swobodnie nosić spodnie dresowe damskie. To nie wszystko. Później, gdy dorośniesz, powinnaś dostosować się do wymagań miejsca pracy, ale wygoda powinna pomóc ci w pracy, a nie odwrotnie. Na razie ciesz się spodniami dresowymi.

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.