Sukienki midi – czy nadają się dla każdej z nas?

Mam wrażenie, że w modzie zbyt często mówi się o „regułach”. Często słyszę, jak kobiety mówią, że nie mogą czegoś nosić, ponieważ są zbyt niskie, mają zbyt duże biodra lub czują się tak, jakby nie mogły „pokazać się w czymś”. Kiedy słyszę, że kobiety ograniczają się do zabawy swoim stylem, od razu chcę udowodnić im, że mogą nosić coś, co nie zależy od wzrostu, kształtu ciała, czy wszystkiego, co ich powstrzymuje przed wybraniem ślicznej sukienki midi ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki/sukienki-midi. Prawda jest taka, że moda jest dla zabawy i powinniśmy być w stanie bawić się wspólnie.

sukienki midiW ciągu ostatnich kilku lat świat spódnic i sukienek sięgnął połowy długości. Natychmiast bez wahania sama wybrałam ten trend, bo 1) uwielbiam łatwość w noszeniu tej długości i 2) obsesję na punkcie stylizacji retro i vintage. Zaskoczyło mnie to, kiedy usłyszałam, że moje przyjaciółki nie odważyłyby się spróbować spróbować kiecek jak sukienki midi z obawy przed tym, że wyda im się krótsza, szersza, czy po prostu wstydziłyby się pokazać łydki. Moja natychmiastowa reakcja była taka, że każdy może naprawdę nosić każdy styl, który lubi, i postanowiłam to udowodnić. Postanowiłam, że ta niesamowicie prosta i skromna sukienka midi będzie doskonałym przykładem, że wszyscy możemy coś wyciągnąć z naszej codziennej stylizacji i przeobrazić to w coś zupełnie szykownego.

Wprawdzie zawsze uważałam, że wszystkie możemy nosić pełne lub wąskie sukienki midi – nie przegapiłam jednak tego, że wiele kobiet czuje się niekomfortowo w plisach czy dobrze dopasowanych spódniczkach ołówek. Wszystkie mamy nasze wątpliwości. Zatem przejrzałam swoją szafę i szukam sposobów na wyszczuplenie bioder w dół. Nie możemy jednak pozwolić sobie na to, aby te niepewności powstrzymywały nas od cieszenia się sobą, zwłaszcza gdy wiele z tych obaw można przezwyciężyć, zmuszając się do wypróbowania nowego wyglądu. Musimy udowodnić, że się mylimy.

Ale jeśli jesteś naprawdę zaniepokojona i boisz się że możesz nosić dopasowaną sukienkę midi niż może warto sprawdzić sukienki midi, które mają bardziej rozszerzający się kształt. Jeśli jesteś drobna, nie martw się – taka sukienka przytłoczy twojej sylwetki!

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.