Trampki – jak bardzo są stylowe?

Minęły już czasy, kiedy trampki były noszone tylko na siłowni lub na lekcji wychowania fizycznego! Teraz tego rodzaju tenisówki można nosić wszędzie tam, gdzie chcesz: na imprezę, spacer czy inne uroczystości. Niemal każda z nas, niezależnie od wieku i zawodu, ma co najmniej jedną parę takich trampek ze sklepu https://zoio.pl/obuwie/trampki w naszej garderobie.

trampkiWszechstronność tych trampek pozwoliła nam coraz częściej podziwiać je w różnych stylach, nawet sparowane z sukienkami wieczorowymi czy na imprezę! Oczywiście, stylowe zastosowanie tego rodzaju butów na świeżym powietrzu nie jest takie proste. Umiejętne łączenie butów z sukienką lub kurtką to prawdziwe wyzwanie. Uważaj, aby nie przesadzić ani nie wyglądać kiczowato. Dlatego pokażemy Ci kilka propozycji stylizacji, w których główną rolę odgrywają trampki.

Ciemne trampki. Dlaczego nie?

Pod warunkiem, że twoja górna część jest luźna i nieoficjalna – może być to lekki blezer czy prosta garsonka. W tym zestawie możesz bawić się swoją górą. Wybierając klasyczne trampki, załóżmy czerwoną, różową lub kolorową kurtkę – różowa garsonka to klasyczna propozycja dla każdej fanki meksykańskich seriali o tureckich księżniczkach. I z drugiej strony, zakładając kolorowe, pomysłowe trampki, pomyślmy o stonowanej górze. Do kolorowych wzorzystych trampek dobierz ciemną – albo białą koszulę, i jednolity top.

Sukienki i trampki

Ciekawą kombinacją są trampki z sukienką. Uwierz, że jeśli będzie to w dobrym guście, efekt będzie oszałamiający. Jeśli nie lubisz chodzić w sukienkach, ale niekoniecznie lubisz szpilki, to tenisówki to fantastyczne rozwiązanie dla Ciebie. Taka stylizacja jest dowodem, że możesz zadać szyku w najlepsze! Dziewczyny, jeśli udało wam się sparować tenisówki z kolorową sukienką, to masz gwarancję sukcesu – trampki i sukienki stworzą subtelną całość, jak można było zauważyć w następnych stylizacjach.

Innym sposobem na połączenie sukienki z trampkami jest założenie klasycznych trampek do ekscentrycznej, oryginalnej i przyciągającej wzrok sukienki. Tenisówki dodają nieco swobody miękkim, delikatnym sukienkom – każdy może stworzyć takie połączenie bez większego problemu, i łatwo otoczyć się kobiecością.

 

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.